گروه : لینکدونی

باشگاه خبرنگاران جوان

دانش آنلاین:

باشگاه خبرنگاران جوان در يک نگاه:

 باشگاه خبرنگاران جوان مرکزي ملي است که به منظ

....

دانش آنلاین:

باشگاه خبرنگاران جوان در يک نگاه:

 باشگاه خبرنگاران جوان مرکزي ملي است که به منظور آموزش مهارتهاي حرفه اي خبرنگاري و رشد و شکوفايي استعدادهاي بالقوه جوانان علاقمند به اين حرفه و پوشش جامع خبري (ملي و فرا ملي) توسط معاونت سياسي سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران در سال 1379 تاسيس گرديد.

نحوه همکاري با باشگاه خبرنگاران جوان:

در راستاي اهداف باشگاه خبرنگاران جوان طبق برنامه ريزي به عمل آمده از سوي واحد آموزش دوره هاي آموزشي خبر در سطوح مختلف آموزشي (مقدماتي و تکميلي) برگزار مي گردد که داوطلبين مي بايست فرم عضويت را تکميل همراه با مدارک لازم جهت ثبت نام به باشگاه تحويل دهند.

پس از بررسي هاي لازم،طبق ضوابط باشگاه از داوطلبان براي شرکت در دوره هاي آموزشي دعوت به عمل مي آيد.

کساني که آموزشهاي سطوح چند گانه باشگاه را با موفقيت به پايان برسانند به دريافت کارت خبرنگاري نائل خواهند شد.خبرنگاران پس از اداي سوگند و انتخاب سرويس خبري که بر اساس علاقه مندي شان صورت مي گيرد مي توانند به عنوان خبرنگار آزاد با باشگاه همکاري نمايند.

بديهي است اين امر به معني تعهد استخدامي باشگاه نسبت به اعضاء نيست،ضمن اينکه حقوق مادي و معنوي اعضاء براي اخبار ارسالي محفوظ خواهد بود.

لازم به ذکر است که کليه آموزشها به صورت رايگان ارائه مي گردد.
 

سوگند نامه

بسم الله الرحمن الرحيم

خداوندا به من توفيق ده تا به پيماني که با تو مي بندم در همه احوال وفادار بمانم.

من به عنوان عضو باشگاه خبرنگاران جوان به خداوند متعال سوگند ياد مي کنم تا با در پيش گرفتن طريق حقيقت و امانت در راه ايفاي وظيفه اي که بر عهده گرفته ام همه استعداد و توانايي خويش را بکار گيرم.

من با احترام به اصول باشگاه خبرنگاران جوان با خداي خود پيمان مي بندم صداقت و راستي را سرلوحه اعمال خويش قرار دهم و در کار تهيه توليد و انتشار اخبار کاملاً امانتدار باشم و من به عنوان عضوي وفادار به ارزشهاي والاي جامعه خبرنگاري سوگند ياد مي کنم که با تأسي به فداکاريها و از خود گذشتگيهاي شهيدان همواره در راه استقلال و آزادي ميهن اسلامي بکوشم و از آرمانهاي مقدس انقلاب کشور و رهبرم حمايت نمايم.

خداوندا به من توفيق ده تا به پيماني که با تو بسته ام در همه احوال وفادار بمانم.

باشگاه خبرنگارانکد خبر : 1598    تاریخ انتشار : 1391/05/31     تعداد بازدید : 108134   ثبت توسط : مدیر سایت

برچسب ها : باشگاه |  خبرنگاران |  جوان | 

ارسال به  facebook twitter google-reader cloob ارسال به دوستان


 


نام (الزامی)
 
ایمیل (الزامی)
   
نظر شما
 
تصویر امنیتی
 تصویر امنیتی را در کادر زیر وارد کنید